Návrh zahrady

Projekt (resp. návrh zahrady část 1, 2 a 4) vám zašlu e-mailem ve formátu PDF během 4 týdnů. Současně vám zašlu na vaší poštovní adresu flashdisk se všemi textovými, grafickými a video soubory (část 1 až 4). Cena projektu je 18 000 KčV ceně projektu je zahrnuto odborné poradenství prostřednictvím emailu na 2 roky. Před započetím vlastních prací na projektu vás požádám o uhrazení nevratné zálohy ve výši 50% celkové částky na můj PayPal účet nebo bankovní účet u České spořitelny. 

Předkládaný návrh zahrady je pouze jedním doporučeným řešením z mnoha možných. Záleží pouze na vás, vašich časových a finančních možnostech, jakým způsobem svoji zahradu zrealizujete. V případě vašeho zájmu je možné zhotovit další varianty řešení zahrady. Cena za každý další návrh zahrady je 10 000 Kč.

Objednávkový formulář

Maximální velikost jedné přiložené fotky či souboru je 2 MB. Limit pro všechny fotky / soubory odesílané najednou přes formulář je 7 MB. Pokud máte problém se zasláním příloh (tj. fotografií, snímků obrazovky z Mapy.cz nebo Google Maps, náčrtků vaší zahrady, rozmístění rostlin atd.) přes objednávkový formulář, můžete je zaslat přímo na moji soukromou emailovou adresu.

Po obdržení objednávkového formuláře zkontroluji všechny potřebné informace k vypracování návrhu vaší zahrady. V případě nějakých nejasností vás budu kontaktovat a poprosím vás o jejich doplnění či upřesnění. Jakmile budu mít k dispozici všechny potřebné informace ke zpracování projektu, požádám vás o zaslání nevratné zálohy ve výši 50% z celkové ceny projektu.

Platba za služby

PayPal účet

Česká spořitelna

0916332013/0800

VYTVOŘTE SI WEB ZDARMA